אוד
ותאילנית שחורי, מדריכה מוסמכת לליווי התפתחותי בשיטת "צעד ראשון" (בהדרכת שי זילברבוש) מלידה ועד גיל שש. ומדריכה מוסמכת לעיסוי תינוקות – בוגרת מכללת "לב המגע" ומרצה במכללת "מהות" בנושא עיסוי תינוקות.
עוסקת בתום מזה אחת עשרה שנים.
לפני השינוי הגדול עבדתי כמפיקה בתוכניות טלוויזיה מובילות - תחום מרתק מהנה ומלא אתגרים. ולמרות ההישגים, ההצלחה וההנאה, הרגשתי שאני לא "במקום" הנכון ומשהו בי לא היה שלם. אני נשואה לרביב ואמא לארבעה ילדים מקסימים: רועי בן 17, עמית בת 13, אופיר בן 9 ותומר בן שנה וחצי. רק לאחר שבתי עמית נולדה‚ החלטתי לשנות כיוון ולעשות הסבה מקצועית לעבודה עם תינוקות שזהו התחום שתמיד משך אותי וגיליתי שהוא שמאתגר אותי באהבה..
השינוי הגדול הזה הפך למבורך למרות שהיתה זו החלטה לא קלה. לשמחתי לאחר השינוי, חיי המקצועיים הרבה יותר מוצלחים‚ מספקים‚ רגועים ונעימים. התינוקות הם ה'לקוחות' הכי מקסימים שיש והסיפוק בעזרה להם הוא אדיר!
 
במהלך השנים הללו בניתי לי סטודיו פרטי בגני תקווה, בו אני מעבירה את הסדנאות באווירה ביתית ואינטימית.
אני מקפידה ליצור קבוצות קטנות ואישיות בין ארבעה לשבעה תינוקות כי חשוב לי להגיע לכל תינוק והורה באופן אישי בתוך הקבוצה ובכלל. בנוסף לסדנאות של ליווי התפתחותי לתינוק ועיסוי תינוקות, אני גם מעבירה שיעורים פרטניים ואבחונים לתינוקות עם עיכוב התפתחותי או בעיות אחרות.
להתפתחות המוטורית והחושית של התינוק בשנתו הראשונה יש חשיבות כה רבה, ואני שמחה וגאה ללוות את התינוקות שמגיעים אלי לסדנאות ולשיעורים פרטיים ולהיות חלק כה חשוב באותם שלבים התפתחותיים שכה משפיעים עליהם בהמשך חייהם. 

 


         עיצוב האתר:  
 
לייבסיטי - בניית אתרים