סדנאות לליויי התפתחותי לתינוקות 
בשיטת "צעד ראשון"


 
סדנאות ליווי התפתחותי לתינוק בהיקף של עשרה מפגשים שבועיים, כאשר כל מפגש באורך של שעה.
הסדנאות מחולקות ע"פ קבוצות גיל ומיועדות לתינוקות מגיל שבועיים ועד שנתיים.
 
המפגש הראשון הינו מפגש ניסיון ללא התחייבות וללא תשלום.
הסדנאות הן באווירה אינטימית ואישית, בקבוצות קטנות של בין ארבעה עד שבעה תינוקות,
ומעניקות זמן איכות שלך עם תינוקך וחיזוק הקשר, מודעות גבוהה לצרכיו ושלבי התפתחותו, אינטראקציה חברתית עם הורים ותינוקות נוספים.
סדנאות ליווי התפתחותי לתינוקות נותנות מענה לשאלות המעסיקות אותנו ההורים באשר לדרך גידול ילדינו ומאפשרת היכרות עם דרכים שונות ליצירת סביבה המאפשרת לתינוק לממש את מלוא הפוטנציאל ההתפתחותי שלו.
 
למידע אודות שיטת "צעד ראשון" לחצו כאן
 
0-3 חוד'   3-6 חוד'

6-9 חוד'

בכי ודרכי הרגעה, דרכים להקלה על גזים וכאבי בטן, שימוש במנשא, שיפור השכיבה על הבטן והצד, שיפור הרמת הראש, נושאים שונים כמו: השפעת המוצץ והטלויזיה על ההתפתחות התינוק. הכנה להתהפכות, פיתוח מערכת שיווי המשקל, דרכי תקשורת עם התינוק, פיתוח קשב וריכוז, התמצאות במרחב, קשר עין יד, קשר יד פה, תפיסת מרחק ויכולת המיקוד. הכנה לזחילת גחון ומעבר לזחילה על שש, מעבר לישיבה, גירויי של ריפלקס הבלימה, חשיבות המגע, פיתוח מערכת שיווי המשקל, התמודדות עם חרדת זרים וחרדת הנטישה, הקשר בין תזונה לישיבה.
     

9-12 חוד'

  שנה פלוס   שיעור פרטי
הכנה לעמידה, מעבר מעמידה לישיבה ולזחילה וההפך, הכנה לזחילה על ארבע- הליכת דב, אתגר תנועתי המאפשר מימוש הפוטנציאל להתפתחות התינוק. עמידה יציבה, קשב וריכוז, חיזוק מערכת שיווי המשקל, הכנה להליכה ויציבה נכונה, שיפור התנועתיות של הגוף.  אבחון מקצועי במידה ויש עיכוב בהתפתחות או בעיה אחרת, תרגול עם התינוק ולימוד ההורה לתרגל בבית.
 

         עיצוב האתר:  
 
לייבסיטי - בניית אתרים